Me määrame neile “ingli”, kes on nende juhendaja protsessi käigus

  • Post author:
  • Post category:blog

Me määrame neile “ingli”, kes on nende juhendaja protsessi käigus

“Ma võin olla natuke kannatlikum.”

Holly Grim ja tema tütar Agnes Hoagi mälestushaiglas (Heidi de Marco / KHN)

Holly Grim hindas Hoagi lähenemist. Ta teadis, et ei taha oma teise lapsega C-sektsiooni. Tema esimene sünnitus teises haiglas 2013. aasta detsembris oli pikk ja valus ning lõppes keisrilõikega, mis hoidis teda mitu päeva haiglas. Tema poeg oli terve, kuid ta ütles: “See polnud täpselt nii, nagu ma seda plaanisin – isegi mitte lähedal.”

Seekord oli tal vaja kiiresti jalule tõusta, et ta saaks oma 16-kuust jälitada. Lootes seekord operatsiooni vältida, otsustas ta vahetada arstid ja haiglad. Ja aprilli alguses sai ta oma soovi, sünnitades Hoagis loomulikult kaheksakilose tüdruku Agnese.

Päev pärast Agnese sündi pakkis pere asju, et koju minna. Tal ei olnud mingeid piiranguid tõstmisele ega sõitmisele ning tal polnud tugevat valu. Ta ütles, et nii peaks sünnitus olema.

“Ma tunnen end tõesti hästi,” ütles ta, kui ta Agneset imetas, ja oli mähitud tekiga, mis oli kaunistatud pastelsete jalajälgedega. “Mul on kergendus, et saan oma pojale järele joosta.”

See artikkel näib olevat Kaiseri terviseuudiste viisakalt.

HIV-i puhang Indianas, mis on seotud nõelte jagamisega intravenoossete uimastitarbijate vahel, on toonud Ameerika Ühendriikide narkomaaniaepideemia tagasi tähelepanu keskpunkti koos ähvardava küsimusega: mida sellega teha?

Kuigi Indiana on praegu avalikult ja meeleheitlikult kriisis, on sõltuvusprobleem riiklik. Haiguste tõrje ja ennetamise keskuste andmetel on üledoosi põhjustatud surmad USA-s vigastuste põhjustatud surmajuhtumite number üks ning nii retseptiravimite kui ka heroiini surmad neljakordistusid ajavahemikus 1999-2000 kuni 2013. Need tõusud käivad käsikäes-uuringud riikliku narkootikumide kuritarvitamise instituudi tehtud uuringutes on leitud, et pooled noortest heroiinitarbijatest teatavad esmalt retseptiopioidide kuritarvitamisest.

Vastuseks kõigele sellele ja pärast 2015. aastal toimunud nelja kohalikku surma, mis on seotud narkootikumide üledoosiga, teatas Massachusettsi osariigi Gloucesteri politseiosakond eelmisel nädalal oma Facebooki lehel uuest poliitikast. Postitus, millel on nüüd rohkem kui 27 000 meeldimist, on järgmine:

PALUN LUGEGE seda postitust:

Laupäeval, 2. mail, pidas linn foorumi opiaatide kriisi ja selle kohta, kuidas Gloucesteril on palju abivahendeid. Me oleme valmis selle HAIGUSE kohtlemises revolutsioonilisi muutusi tegema. Teie politseiosakond lubas alates 1. juunist 2015 võtta abistamiseks järgmisi meetmeid:

– Iga sõltlase eest, kes astub politseijaoskonda koos ülejäänud narkootikumide varustusega (nõelad jne) või narkootikumidega ja palub abi, EI võeta tasu. Selle asemel juhime neid läbi süsteemi detoksikatsiooni ja taastumise poole. Me määrame neile an "ingel" kes on nende juhendaja protsessi käigus. Mitte tundide või päevadega, vaid kohapeal. Addison Gilbert ja Lahey Clinic on võtnud endale kohustuse aidata politseijaoskonda sisenevaid kiireloomulisi inimesi, et neid saaks kiiresti hinnata ja nõuetekohast abi saaks kiiresti manustada.

– Nasaalne Narcan on äsja saadaval kohalikes apteekides ilma retseptita. Politseiosakond on sõlminud Conleysiga lepingu ja töötab välja CVS -iga lepingu, mis võimaldab kõigil sõltumatult kindlustusest ligipääsu narkootikumidele vähe ja tasuta. Politseiosakond maksab kindlustuse puudujate jaoks nasaalse Narcani kulud. Maksame selle eest rahaga, mis on uurimise käigus narkodiileritelt ära võetud. Me päästame nende inimeste taskust saadud rahaga elusid. Me mõistame, et nasaalne Narcan ei ole lahendus, kuid see päästab elusid ja kellelegi siin linnas ei keelata selle haiguse jaoks elupäästvat ravimit ainult kindlustuse puudumise tõttu. Samuti on Conleys nõustunud abistama nende isikute kindlustustaotluste korral, kellel neid pole.

– Reisin 12. ja 13. mail isiklikult Washingtoni, linnapea Thekeni, linnavolikogu, senaator Bruce Tarri ja esindaja Ann-Margaret Ferrante toel. Kohtun seal senaatorite Elizabeth Warreni ja Ed Markeyga ja kongresmen Seth Moulton. Toon Gloucesteri saavutused ja kutsun neid föderaalsel tasandil muutma abi, toetuse ja abi saamise viisi. Toon idee, kui kaugele on Gloucester valmis selle haiguse vastu võitlemiseks minema, ja palun neil võtta föderaalagentuurid, kindlustusseltsid ja suurettevõtted vastutavaks tugisüsteemi loomise eest, mis suudab opiaadisõltuvuse likvideerida ja pakkuda pikaajalist ja jätkusuutlikku toetust korduvkuritegevuse vähendamiseks.

Ma palun teie abi. Nagu see postitus, saatke see kõigile, kellele võite mõelda, ja paluge neil sama teha. Rääkige oma kommentaaridest. Loo tugevus numbrites. Ma toon selle endaga kaasa, et näidata, kui paljud valijad on selle teema pärast mures. Elu on sõna otseses mõttes kaalul. Olen olnud sellel teemal mõlemal poolel, olles seitse aastat ehtinud narkode detektiivina. Olen arreteerinud või süüdistanud paljusid sõltlasi ja edasimüüjaid. Ma pole kunagi arreteerinud tubakasõltlast ega näinud, et keegi oleks kopsuvähki haigestudes abi tagasi lükanud, olenemata sellest, kas neil on kindlustus või mitte. Tubakasõltlase ja opiaadisõltlase hoolduse erinevuse põhjused on häbimärgistamine ja raha. Väikesed põhjused elu kaotamiseks.

Palun aidake meil Gloucesteris püsivaid muutusi teha.

Aitäh, ülem Campanello

See on radikaalne lähenemisviis ja on teravas vastuolus vastumeelsusega, mida avaldas kuberner Mike Pence Indiana osariigis, kes lubas Scott County maakonnas ajutise nõelavahetusprogrammi, kuid väljendas jätkuvalt oma üldist vastuseisu sellistele programmidele. Vastus Facebooki kommentaarides Gloucesteri algatusele on enamasti positiivne ja politseiosakond on negatiivsetele kommentaaridele südamlikult vastanud. Vastuseks ühele naisele, kes kirjutas osaliselt: „Sa tegid seda endale, teadsid, et see oli halb valik, enne kui seda tegid, ja otsustasid ikkagi. Võtke vastutus oma tegude eest, ”vastas GPD Facebook:„ Tänan teid kommentaari eest. Palun lugege uurimistööd, enne kui nimetate seda valikuks. Olen nõus, et keegi ei sunni pilli sulle kurku, aga kui oled sõltuvuse staadiumis, võtavad aju ja keha üle … see pole sinu valik … Ma tegin seda tööd pikka aega ja uskusin, kuidas sa ühel punkt. Kuid ma lugesin uuringut ja muutsin oma arvamust. ”

Rääkisin Gloucesteri politseijuhi Leonard Campanelloga selle programmi väljatöötamisest, kuidas sõltuvuseepideemia on mõjutanud tema linna ja kuidas tema arvates saab politsei aidata. Järgneb meie vestluse kergelt redigeeritud ja lühendatud stenogramm.

Julie Beck: Kuidas olete näinud opiaadikriisi, mis Gloucesteri mõjutab?

Leonard Campanello: See, mida me Gloucesteris näeme, ei erine sellest, mida näeme paljudes teistes kogukondades. See on kõikehõlmav, pakkumise peatamisel pole palju. Kuigi mu detektiivid käivad seal iga päev pealtkuulamas või uurimas, mis on seotud tehingutega, jätkub pakkumist ja seda tuleb riiklikult, mitte ainult siin kirdes.

Soovitatav lugemine

Uus heroiini epideemia

Miks pole keegi kindel, kui Delta on surmavam

Katherine J. Wu

Me pole uueks pandeemiaks valmis

Olga Khazan

Ma arvan, et see, millest me siin räägime, on paradigma muutus politsei mõtlemises, mida me püüame saavutada. Gloucesteris on meil tõesti hea alus kohalike ravikeskuste, haiglarühmade, terviseorganisatsioonide ja politseiosakonna vaheliseks koostööks ning me tahame seda ära kasutada. Meie filosoofia on see, et probleem on kõikjal, see on olnud igal pool juba mõnda aega ja me lihtsalt ei varja seda Gloucesteris. Me hoolitseme Gloucesteri probleemi eest. See ongi vahe.

Kui ma oskaksin osutada ühele asjale, siis arvan, et see oleks asjaolu, et meil oli 2015. aasta esimese kolme kuu jooksul neli üleannustamissurma kahtlust. Seega oli see üleskutse tegevusele ja see on tulemus.

Keegi ei hakka nõela pihku panema. Üheksa korda kümnest on see pillivorm, mida kasutatakse valesti. Sõltlaste häbimärgistus tuleb kõrvaldada, sest see, mida me näeme, ei ole see mees, kes elab silla all ja tuleb välja lihtsalt oma narkootikume hankima. Me näeme inimesi, kes võisid alustada väga õigustatud valukohast ja kellel oli opioide sisaldav valuravi ajakava ning opioidide toimimisviisi tõttu muutusid sõltuvusse. Kui nad polnud neile enam seaduslikult kättesaadavad, pöördusid nad ebaseaduslike vahendite poole ja kui see läks liiga kalliks, pöördusid nad palju odavama ja kättesaadavama opioidi poole, milleks on heroiin. Ja see muutub surmavaks.

Näeme seda inimrühmade puhul, kes tavaliselt ei ole need inimesed, keda võiksite oodata. Me näeme seda nüüd nooremate inimestega, näeme seda veteranidega, kes on tagasi tulnud kohutavatest vigastustest, kes on alustanud valu leevendamisega ja jõudnud kasutajateks. Need pole inimesed, kes on ühiskonnale kaanid, vaid inimesed, kes on seaduslikult sõltuvuses, mis ei erine nikotiinist.

Beck: Kas saate mulle rääkida oma taustast ja sellest, kuidas te oma mõtteid arendasite? Nägin Facebooki postituses, et te olite varem narkodetektiiv.

Campanello: Olen olnud politseinik 25 aastat, olin teises kogukonnas, Saugus, Massachusetts, ja asusin siin kolm aastat tagasi pealiku tööle. [Sauguses] olin seitsme aasta jooksul riietatud narkootikumides. Saime suurepäraseid tulemusi, võtsime tänavalt palju edasimüüjaid, kuid see ei mõjutanud kasutajaid. Sõltlased võivad endiselt kergesti narkootikume saada. Ma arvan, et politseikogukond hakkab teadvustama, et sellist asja nagu sõltuvuskuritegu pole olemas. Sellega kaasnevad lisakuriteod, narkootikumide omamine, mõnikord meeleheide narkootikumide kättesaamise eest põhjustavad vargusi, sissemurdmisi, selliseid asju, need on ilmselgelt kuriteod. Kuid sõltuvus iseenesest ei ole kuritegu, see on haigus. Avalikkus ja isegi need, kes seda ravimit kasutavad, ootavad, et tervishoiukogukond aitaks ja käsitleks seda kui haigust, kuid politseiosakond peab seda kuriteoks. Ja kui hakkame nägema selle tõttu kaotatud elusid ja me ei näe jõustamise seisukohast mingeid tulemusi, peame hakkama seda teisiti vaatama.

Sõltuvus ise ei ole kuritegu, see on haigus."

Beck: Mis ajendas 2. mail peetud foorumit? Kes tuli, mida oli inimestel öelda?

Campanello: 6. märtsil avaldas politseijaoskond Facebooki postituse, kus oli põhimõtteliselt kirjas: „Meil on neli surmajuhtumit. See on meie seisukoht. Kui te ei ole seotud ühegi uimastitegevusega, olge meie silmad ja kõrvad väljas, olge kursis ja võtke meiega ühendust, kui näete kahtlast tegevust. Kui olete seotud narkootikumidega ja vajate abi, tulge meie juurde. Kui olete edasimüüja, kes müüb ainuüksi teiste viletsusest kasu saamiseks, siis pole meil teie jaoks mingit kasu, me leiame teid ja läheme linnast välja. ” Selle tulemusel saime Facebookis umbes 37 000 tabamust, seega teadsime, et teema vastu on laialdane huvi ja selle teema vastu on väga polariseeritud huvi ning seetõttu on terviseamet, linnavolikogu, linnapea ja politseiosakond sai foorumi kokku.

Selle ajavahemiku jooksul, 6. märtsist kuni 2. maini, kui meil oli foorum, esitati politseiosakonnale väljakutse esitada ideid, mis olid kastist väljas ja tegelesid probleemiga. Foorum meelitas ligi 200 inimest. Algul oli see linnavolikogu koosolek, nii et kõigil, kes suutsid rääkida linna pakutavatest teenustest tervise, taastumise ja ennetamise osas, oli neil kõigil laud. Ja siis oli teine ​​pool väga avameelne arutelu selle üle, mis toimub Gloucesteris opiaatide probleemiga.

Teatasin, et politseijaoskonnal on paar algatust. Üks neist on [julgustada inimesi tooma] narkootikume politseijaoskonda, teine ​​on narkomaanide kättesaadavus ninas, kolmas aga survestab seadusandjaid seda küsimust põhjalikult uurima.

Beck: Pärast foorumit lõite poliitika, et kui inimesed toovad jaama narkootikume, ei hakka te nende omamise eest süüdistust esitama?

Campanello: Noh, see algab 1. juunil. Meil ​​oli vaja näha, milline on vastus, me pidime nägema avalikkuse toetust sellele. Lõpetame praegu 1,9 miljoni Facebooki tabamuse, seega teame, et oleme millegi kallal. Toetus on olnud ülekaalukas riigiametnike, peaprokuratuuri ja kuberneride büroo poolt ning nüüd läheme Washingtoni seda teemat seal pressima.

Beck: Kas see uus programm on suur hüpe sellest, kuidas politseiamet varem probleemile lähenes?

Campanello: Ma arvan, et see on mõtteprotsessi hüpe. Tahtsime luua turvalise varjupaiga, et politsei ja nende vahel, kes tõesti abi vajasid, ei tekiks hirmu. Kui sõltlane on abiks valmis, ei taha te seda võimalust kasutamata jätta. Kui kell on 3 öösel ja sõltlasel pole kuhugi minna, tahame, et nad tuleksid meie juurde. Ja me pakume seda teenust. Ajalooliselt menetleb õiguskaitse ebaseaduslikke kuritegusid. Püüame teha vahet narkomaanide toime pandud kuritegudel ja sõltuvusel endal. Ma arvan, et see polariseerib inimesi selles, et tavaliselt konservatiivne institutsioon kasutab suhteliselt ühepoolset lähenemist.

Beck: Kas võiksite mind uue programmiga tutvustada? Kui pärast 1. juunit astub keegi sisse ja palub teil jaamas abi, ja ta toob ülejäänud narkootikumide varu sisse, mis sealt http://tooteulevaade.top/ edasi saab?

Campanello: See ei kehti selle kohta, kui teda politsei uurimisel tänavalt leitakse, aga kui keegi on piisavalt valmis tulema politseijaoskonda, andma üle oma materjalid või narkootikumid ja ütlema: „Mul on abi vaja”, pani kohe käima meie ingliprogrammi, mis on vabatahtlike rühm. Mõni võib olla kogukonna liige, kes soovib aidata, mõni võib olla paranemasõltlane, mõni võib olla koolitatud taastumistreeneriks, kuid kõigil on sama eesmärk: toetada sõltlast tema teekonna algusetapil, hädaabiruumi sisselaske- ja hindamissüsteemi ning järelravi kaudu. Me teame, et kui sõltlane otsib ise abi ja läheb haiglasse, toimub tuhandeid erinevaid asju, mis võivad panna ta haiglast lahkuma – kui ootamine on liiga pikk, kui nad kohtuvad kellegagi, keda nad hirmutavad. , sellised asjad. Nii et me tahame, et see teine ​​hääl seal neid rahustaks ja motiveeriks neid jääma ravile.

Beck: Nagu sponsor.

Campanello: Peaaegu nagu sponsor, kuid see on väga lihtne vastus. Justkui sina ja mina oleksime hambaarsti juures ja teile ei meeldi, kui teie õõnsused täidetakse, ja ma istusin seal ja ütlesin: “Te saate sellest üle.” See võib olla nii lihtne. Või võib see olla keerulisem, mistõttu loodame, et programmi edenedes on meil taastumistreenereid, kes on selleks spetsiaalselt koolitatud ja saavad veelgi rohkem abi pakkuda.

Ma tahan teha avalduse naloksooni kohta neile inimestele, kes ütlevad: “Miks peaksime sõltlast lubama?” See on häbimärgistus. See on vale."

Beck: Teil on kohalikus CVS -is saadaval naloksoon [kaubamärk Narcan, ravim, mis näitab sageli opiaatide üleannustamise mõju].